PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

9 maja 2021 roku.

Nasze pierwsze spotkanie 27.09.2020 godz. 11.00

Przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej chcemy zacząć od wspólnej modlitwy.

Niech będzie to niedzielna Msza Święta w rodzinnym gronie.

Bardzo prosimy, aby Rodzice przynieśli do kościoła przez siebie zakupione Różańce.

Po uroczystym poświęceniu ofiarujecie je własnym dzieciom.

Niech służą nam do modlitwy, abyśmy razem z Maryją czekali na spotkanie z Jezusem.

Pod opieką Maryi codziennie wyruszamy. Trzymamy się Mamy!

PIERWSZA KOMUNIA 9 maja 2021

Wypełniając poniższy formularz wyrażacie Państwo wolę aby wasze dziecko przyjęło Pierwszą Komunię Świętą w Parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku w dniu 9 maja 2021 roku. Dopiero po sprawdzeniu danych i zatwierdzeniu przez ks. Proboszcza, Państwa dziecko zostanie wpisane na "Listę dzieci przystępujących do I Komunii Świętej w parafii Zmartwychwstania Pańskiego". O tej decyzji zostaniecie Państwo powiadomieni w najbliższym czasie drogą mailową. Uzyskane w ten sposób dane będą przetwarzane przez Parafię Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku tylko w celu przygotowania dzieci do przyjęcia sakramentów świętych.

Imię i Nazwisko dziecka

Data i miejsce urodzenia dziecka

Parafia chrztu dziecka

Adres zamieszkania