WIECZYSTA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Sprawdź w zakładce obok, z lewej strony, czy godzina, na którą chcesz się zapisać jest wolna. Przemódl decyzję wybrania godziny, bo to będzie stała pora Twojego spotkania z Chrystusem Eucharystycznym. Zapewniamy, że nie Twoje dane osobowe będą znane tylko administratorowi tej strony! Wpisz swojego maila lub nr telefonu, byśmy mogli Cię poinformować o zatwierdzeniu formularza. Pamiętaj, wchodzisz do STRAŻY PRZYBOCZNEJ JEZUSA EUCHARYSTYCZNEGO!

Imię i nazwisko

DZIEŃ

Godzina adoracji

adres poczty elektronicznej

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do PARAFII

Prosimy wypełnić i przesłać do nas, jeśli chcecie Państwo zgłosić się do naszej parafii, pod warunkiem, że zamieszkujecie na jej terenie.

Adres, telefon, mail

rodzaj związku,data i miejsce ślubu (parafia)

1 osoba - imię i nazwisko (nazw. rodowe), data urodzenia, parafia chrztu

2 osoba - imię i nazwisko (nazw. rodowe), data urodzenia, parafia chrztu

3 osoba - imię i nazwisko (nazw. rodowe), data urodzenia, parafia chrztu

4 osoba - imię i nazwisko (nazw. rodowe), data urodzenia, parafia chrztu

5 osoba - imię i nazwisko (nazw. rodowe), data urodzenia, parafia chrztu

6 osoba - imię i nazwisko (nazw. rodowe), data urodzenia, parafia chrztu

FORMULARZ CHRZCIELNY

CHRZCIMY W KAŻDĄ NIEDZIELĘ O GODZ. 12.30. JEŻELI RODZINA MIESZKA POZA NASZĄ PARAFIĄ, POTRZEBNA JEST ZGODA PROBOSZCZA PARAFII ZAMIESZKANIA. RODZICE CHRZESTNI POWINNI PRZYNIEŚĆ ZAŚWIADCZENIE OD SWOICH KAPŁANÓW O TYM, ŻE MOGĄ PEŁNIĆ TĘ FUNKCJĘ. W NASZEJ PARAFII KATECHEZY PRZEDCHCIELNE ODBYWAJĄ SIĘ W SOBOTY O GODZ. 17.00 na plebanii.

Prosimy wpisać imię (imiona) i nazwisko dziecka, datę i miejsce urodzenia

Dane rodziców dziecka: imiona i nazwiska (nazwisko rodowe), wyznanie, adres, data i miejsce ślubu (rodzaj związku)

DANE OJCA CHRZESTNEGO (imię i nazw. wyznanie, data urodz. adres

DANE MATKI CHRZESTNEJ (imię i nazw. wyznanie, data urodz. adres

PLANOWANA DATA CHRZTU

Nr telefonu kontaktowego

KARTA ZGŁOSZENIA DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA

Najpierw należy uzgodnić datę i godzinę ślubu w naszej parafii (można telefonicznie, w godzinach pracy kancelarii). Następnie wypełnić poniższą KARTĘ ZGŁOSZENIA. Pozwoli to skrócić czas wizyty w kancelarii parafialnej, gdy narzeczeni przyjdą osobiście, by rozpocząć czas przygotowania do sakramentu małżeństwa. UWAGA! PODAJEMY FAKTYCZNY ADRES ZAMIESZKANIA I NAZWĘ PARAFII, NA TERENIE KTÓREJ FAKTYCZNIE NARZECZENI MIESZKAJĄ, NIEZALEŻNIE GDZIE SĄ ZAMELDOWANI!!!

Planowana data ślubu i godzina (uzgodnione z parafią)

Nazwisko i imię (imiona) narzeczonego

Adres ZAMIESZKANIA narzeczonego (Miejscowość, ulica, nr domu)

telefon narzeczonego