PIERWSZA KOMUNIA 9 maja 2021

Wypełniając poniższy formularz wyrażacie Państwo wolę aby wasze dziecko przyjęło Pierwszą Komunię Świętą w Parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku w dniu 9 maja 2021 roku. Dopiero po sprawdzeniu danych i zatwierdzeniu przez ks. Proboszcza, Państwa dziecko zostanie wpisane na "Listę dzieci przystępujących do I Komunii Świętej w parafii Zmartwychwstania Pańskiego". O tej decyzji zostaniecie Państwo powiadomieni w najbliższym czasie drogą mailową. Uzyskane w ten sposób dane będą przetwarzane przez Parafię Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku tylko w celu przygotowania dzieci do przyjęcia sakramentów świętych.

Imię i Nazwisko dziecka

Data i miejsce urodzenia dziecka

Parafia chrztu dziecka

Adres zamieszkania

Dane rodziców (Imię i Nazwisko)

Telefon kontaktowy

Adres mailowy

WIECZYSTA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

Sprawdź w zakładce obok, z lewej strony, czy godzina, na którą chcesz się zapisać jest wolna. Przemódl decyzję wybrania godziny, bo to będzie stała pora Twojego spotkania z Chrystusem Eucharystycznym. Zapewniamy, że nie Twoje dane osobowe będą znane tylko administratorowi tej strony! Wpisz swojego maila lub nr telefonu, byśmy mogli Cię poinformować o zatwierdzeniu formularza. Pamiętaj, wchodzisz do STRAŻY PRZYBOCZNEJ JEZUSA EUCHARYSTYCZNEGO!

Imię i nazwisko

DZIEŃ

Godzina adoracji

adres poczty elektronicznej

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY do PARAFII

Prosimy wypełnić i przesłać do nas, jeśli chcecie Państwo zgłosić się do naszej parafii, pod warunkiem, że zamieszkujecie na jej terenie. Zameldowanie nie ma tu znaczenia! Chodzi o faktyczne zamieszkanie!

Adres, telefon, mail

rodzaj związku,data i miejsce ślubu (parafia)

1 osoba - imię i nazwisko (nazw. rodowe), data i miejsce urodzenia, parafia chrztu

2 osoba - imię i nazwisko (nazw. rodowe), data i miejsce urodzenia, parafia chrztu