Prosimy wypełnić i przesłać do nas, jeśli chcecie Państwo zgłosić się do naszej parafii, pod warunkiem, że zamieszkujecie na jej terenie. Zameldowanie nie ma tu znaczenia! Chodzi o faktyczne zamieszkanie!

Adres, telefon, mail

rodzaj związku,data i miejsce ślubu (parafia)

1 osoba - imię i nazwisko (nazw. rodowe), data i miejsce urodzenia, parafia chrztu

2 osoba - imię i nazwisko (nazw. rodowe), data i miejsce urodzenia, parafia chrztu

3 osoba - imię i nazwisko (nazw. rodowe), data i miejsce urodzenia, parafia chrztu

4 osoba - imię i nazwisko (nazw. rodowe), data i miejsce urodzenia, parafia chrztu

5 osoba - imię i nazwisko (nazw. rodowe), data i miejsce urodzenia, parafia chrztu

6 osoba - imię i nazwisko (nazw. rodowe), data i miejsce urodzenia, parafia chrztu

Sprawdź w zakładce obok, z lewej strony, czy godzina, na którą chcesz się zapisać jest wolna. Przemódl decyzję wybrania godziny, bo to będzie stała pora Twojego spotkania z Chrystusem Eucharystycznym. Zapewniamy, że nie Twoje dane osobowe będą znane tylko administratorowi tej strony! Wpisz swojego maila lub nr telefonu, byśmy mogli Cię poinformować o zatwierdzeniu formularza. Pamiętaj, wchodzisz do STRAŻY PRZYBOCZNEJ JEZUSA EUCHARYSTYCZNEGO!

Imię i nazwisko

DZIEŃ