Pierwsza Komunia Święta w naszym kościele odbywa się co roku w 2 niedzielę maja o godz. 11.00 (jeżeli grupa dzieci będzie wieksza, wtedy również o godz.12.30)

wykaz niezbędnych dokumentów

• metryka chrztu dziecka
  • zaświadczenie o ukończeniu przygotowania do przyjęcia Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej od katechety
  1. Przygotowanie do sakramentów Pokuty i pojednania oraz I Komunii Świętej odbywa się zgodnie z wytycznymi Komisji Episkopatu Polski i zarządzeniem ks. Abp Edwarda Ozorowskiego w parafii zamieszkania dziecka i w szkole.
  2. Ważnym elementem przygotowania całej Rodziny do Uroczystości I Komunii Świętej jest wspólna modlitwa i cotygodniowa Msza święta. Zachęcamy więc całe Rodziny do podjęcia wspólnej wieczornej modlitwy o dobre przygotowanie się i przeżycie tej uroczystości.

Czwartek, XXV Tydzień zwykły
Dzień Powszedni