wykaz niezbędnych dokumentów

• metryka chrztu dziecka
  • zaświadczenie o ukończeniu przygotowania do przyjęcia Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej od katechety

I Komunia Święta w 2019r.

1. Przygotowanie do sakramentów Pokuty i pojednania oraz I Komunii Świętej odbywa się zgodnie z wytycznymi Komisji Episkopatu Polski i zarządzeniem ks. Abp Edwarda Ozorowskiego w parafii zamieszkania dziecka i w szkole.
  2. Ważnym elementem przygotowania całej Rodziny do Uroczystości I Komunii Świętej jest wspólna modlitwa i cotygodniowa Msza święta. Zachęcamy więc całe Rodziny do podjęcia wspólnej wieczornej modlitwy o dobre przygotowanie się i przeżycie tej uroczystości.

Spotkania w Kościele dla dzieci ze Szkoły Podstawowej zamieszkałych na terenie par. Zmartwychwstania Pańskiego w Białymstoku odbywają się  po godz. 9.30: W I niedzielę miesiąca - kl. I, w II niedzielę miesiąca - kl. II, w III niedzielę miesiąca - kl. III.