Wtorek   24.03.2020 r.

6.30  Za zm. Antoniego, Gabrielę, Antoniego, Tadeusza, Wacława, Stanisława   MU

7.00 Za zmarłą Anastazję Urban  JS

7.00  Za zmarłego Grzegorza    PZ

10.00 Pogrzeb:  Marian Wiśniewski  JK

18.00 Za zmarłych Janinę i Jana Serafin   SL

18.00  Za zmarłego Jerzego Dudarewa    greg.       KD

 

Środa 25.03.2020 r.  UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

6.30  O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka PZ

9.00 Za zmarłych Feliksę (15r.) i Kazimierza (27r.)  Wendołowskich      JK  

16.30  Za zmarłego  Edwarda Zadykowicza   MU  

18.00  Za zmarłych Zofię, Antoniego, Zofię z rodziny Badurów  JS

18.00 Za zmarłego Jerzego Dudarewa   gr. KD

 

Czwartek 26.03.2020 r.  

6:30Za zmarłych Antoniego, Gabrielę, Antoniego,                                                         

                                                                     Tadeusza, Wacława, Stanisława  MU

7:00   Za zmarłą Ewelinę Puciłowską PZ   

7:00   Za zmarłego Andrzeja Kotyńskiego  JK

18.00  Za zmarłych  Franciszka, Bronisławę i Polikarpa    JS

18.00 Za zmarłego Jerzego Dudarewa   gr.    KD

 

Piątek 27.03.2020 r.

6:30  Za zmarłą Barbarę   JK                                                            

7:00   O zdrowie dla Józefa i Heleny   PZ

7.00    MP     JS        

18:00  Za zmarłą Janinę Mazur   MU

18.00 Za zmarłego Jerzego Dudarewa   gr.    KD   

 

Sobota 28.03.2020 r.   

6:30   Za zmarłych Stanisława i Heleną Bronickich   PZ                                                                                                         

7:00  O wszelkie potrzebne łaski dla Dariusza .      JK

18.00  Za zmarłych Andrzeja i Annę Sokołowskich        JS

18.00  Za zmarłych Aleksandra (17r.) i Bronisławę Pinkowskich, Reginę Bobrowicz, Stanisława i Kazimierę Kropiwnickich, Edwarda Gaca,Antoniego Głowackiego MU

18.00  Za zmarłego Jerzego Dudarewa   gr.    KD                                                                              

 

V NIEDZIELA  Wielkiego postu - 29.03.2020 r.

7:30  Za zmarłego Józefa Paluszka (5r.)   MU    

9.30 Za zmarłych Tadeusza i Jadwigę Borowych  JS    

11:00  Za zmarłą Zofię Marię Zerbst (21r.)  JK         

12.30  Za zmarłego   Lucjana Milewskiego    PZ

18:00 O potrzebne łaski dla Heleny  (SL)          MP-JS

18.00 Za zmarłego Jerzego Dudarewa greg.   KD

19.30  Za zmarłego Zenona Wiktorko   x. J. Sęczek

 

Poniedziałek 30.03.20120 r.

6.30   Za zmarłych z rodzin Czarneckich i Grabowskich   JK                                                                                  

7.00  Za zmarłą Irenę Tymińską        JS

7.00   Za zmarłego Franciszka Czopur (30 dzień)        PZ

18.00 O potrzebne łaski dla Marcina, Edyty i Janiny    SL

18.00  Za zmarłego Jerzego Dudarewa    - zakończenie greg.     KD

18.00    O zdrowie dla Tymoteusza Rogowskiego       MU   

 

 

Święta

Niedziela, V Tydzień Wielkiego Postu
Rok A, II
Piąta Niedziela Wielkiego Postu

Polecamy strony