1   NIEDZIELA    ADWENTU  -   01.12.2019 r.  

 

7:30    Za zmarłych z rodziny Ryszkiewiczów, Dąbrowskich i Marcinczyków    PZ

9:30    Za zmarłych Piotra (9r.) i Otolię Gumieniaków        JS    

11.:00    O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jana Ambrożeja    SL

12:30  W intencji BIAŁOSTOCKIEJ SZKOŁY NOWEJ EWANGELIZACJI   ABP

12:30   Za zmarłego Romualda Biegańskiego (gr.)    KD

15:00   Za zmarłych Mieczysława, Zenona, Bogusława, Czesława,                                     

            Jadwigę i Antoniego   

18:00   Za zmarłego Bronisława Gabińskiego  (greg.)  ,   (MP) - JS  

Poniedziałek 2.12.2019 r.

6:30   Za zmarłych Wandę i Tadeusza Tołłoczko  SL

7:00   Za zmarłego Romualda Biegańskiego (gr.) – PZ na wyjeździe   

7:00   Za zmarłych Helenę i Stanisława   JS

18:00  Za zmarłego Czesława Lipkę (18 r.)  SL

18:00 O błogosławieństwo Boże dla Elżbiety Giczan w 70 urodziny.  KD

 

Wtorek 3.12.2019 r.

6:30 Za zmarłą  Helenę Michalski (!)  SL

7.00  Za zmarłego Romualda Biegańskiego (gr.)  PZ  na wyjeździe      

7:00 Za zmarłych Kazimierza i Marię Szydłowskich  JS

18.00 Za zmarłych Barbarę i Zdzisława Olszyńskich   JS

18.00 Za zmarłą Irenę Biegańską   Jk na wyjeździe

 

Środa 4.12.2019 r.

6:30  Za zmarłego  Tadeusza Wiszowatego  JS

7:00  Za zmarłego Romualda Biegańskiego (gr.)   PZ -  na wyjeździe

7:00  Za zmarłych Piotra Szatko, Eugenię, Józefę, Stanisława i Jerzego  SL

18:00  Za zmarłych Tadeusza Dworzańczyka, Jadwigę Sołowiej i Michała  JS

18:00  w intencjach KŻR pw. św. Barbary   JK na wyjeździe

 

Czwartek 5.12.2019 r.

6:30    Za zmarłą Wiesławę Aleksiejczyk   JS

7:00   Za zmarłego Romualda Biegańskiego (gr.)      PZ na wyj.    

7.00 Za zmarłą  Halinę Bartoszewicz  SL

18:00  O zdrowie i potrzebne łaski dla Izabeli Buczyńskiej   JS

18:00   Za zmarłą  Teresę   Kupczewską (10r.)   JK na wyjeździe

 

Piątek 6.12.2019 r. 

6:30  Za zmarłego Romualda Biegańskiego (gr.)    PZ na wyj.      ( SL propria)

7:00   Za zmarłych Henrykę Maksimowicz (8r.), Mariana Maksimowicza i  

                                                                                    Krzysztofa Jurkowskiego  JS

7:00  Za zmarłych Bolesławę, Józefa, Franciszka, Gabrielę Falkowskich  MU

18:00  Intencja Wspólnoty dla intronizacji NSJ     SL

Sobota 7.12.2019 r.   

6:30  W intencji dziękczynnej i o dalsze Boże błogosławieństwo dla Marianny  SL

7:00  Za zmarłą Janinę Zdanowicz     JS

7:00   Intencja Koła Przyjaciół Radia Maryja    JK na wyjeździe

18:00  Za zmarłego Romualda Biegańskiego (gr.)  PZ

18:00  Za zmarłych  Halinę, Mieczysława, zmarłych z r. Halickich i Sadowskich   JS       

 II  NIEDZIELA    ADWENTU  -   8.12.2019 r.  

7:30   O potrzebne łaski dla  Ks. Macieja Szmytowskiego    JS   

9:30    Za zmarłych Józefa, Franciszka, Janinę z rodz. Podolszańskich  SL

11.:00   Za zmarłego Romualda Biegańskiego (gr.)    PZ na wyjeździe    

11:00 Za zmarłego Czesława Sadowskiego  (1r.)  JK

12:30    W intencji dzieci, za które modlą się rodzice z KŻR  JS

15:00    Za zmarłego Tadeusza Roszkowskiego (30dz.)   JK

18:00   O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla                                                

                                                             Amelii, Jakuba, Moniki i Łukasza.  SL

Święta

Piątek, I Tydzień Adwentu
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. św. Mikołaja, biskupa