1.Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.00 zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do własnoręcznego tworzenia różańców. Po Mszy Świętej o godz. 12.30 zapraszamy młodzież na spotkanie z Ks. Adamem Siegieniewiczem, byłym egzorcystą. 

2.O godz. 15.00 Mszą Świętą rozpoczną w naszym kościele REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE ODNOWY (REO). Zapraszamy wszystkich, którzy chcą odnowić swoją wiarę i relację z Chrystusem. 

3.Dziś o godz. 19.00 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie z Michałem Kulikowskim, naszym parafianinem, który zaprezentuje swoje utwory muzyczne i powie świadectwo swojego nawrócenia., 

4.W tym tygodniu będziemy obchodzili DNI PATRONALNE BIAŁEGOSTOKU.           Z tej okazji we wtorek, 27 IX po Mszy Świętej o godz. 18.00 z Sanktuarium Miłosierdzia w Białymstoku wyruszy procesja z relikwiami bł. Ks. Michała Sopoćki do Archikatedry Białostockiej. O godz. 20.00 rozpocznie się tam czuwanie modlitewne, prowadzone przez scholę ADONAI.

5.W środę, 28 IX, w święto patronalne naszego miasta zapraszamy na coroczne wydarzenie: KORONKA NA ULICACH MIAST. O godz. 15.00 będziemy modlili się koronką do miłosierdzia Bożego przy pomniku Jezusa Miłosiernego, usytuowanym na placu przed naszym kościołem parafialnym.

6.Również w środę o godz. 19.00 w dolnym kościele rozpocznie się CYKL KATECHEZ O DEKALOGU. Pierwszą katechezę wygłosi Ks. Kamil Dąbrowski.

7.W czwartek, 29 IX będziemy obchodzili święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu zapraszamy na godz. 18.45 do dolnego kościoła na spotkanie autorskie z Panem Romanem Koprem i Panią Profesor Katarzyną Citko, którzy zaprezentują swoje nowe książki. 

8.Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę KŻR do Różanegostoku, która odbędzie się w sobotę 1 X. Wyjazd sprzed naszego kościoła o godz. 7.30.

9.Zapraszamy na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE, które będą odprawiane w naszej parafii codziennie o godz. 17.30. 

10..W następną niedzielę po każdej Mszy Świętej odbędzie się zbiórka ofiar do puszek CARITAS, która  po raz kolejny organizuje również akcję pod nazwą TORBA SAMARYTANKA.   Polega ona na zbieraniu produktów spożywczych o długim terminie przydatności. Torby są wyłożone  w przedsionku kościoła. 

11.Przypominamy o wpisywaniu swoich postanowień duchowych w intencji   MISJI PARAFIALNYCH. Zachęcamy do odmawiania modlitwy misyjnej, wydrukowanej na obrazkach. 

12.Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali w roznoszeniu listów od księdza proboszcza. Jeżeli ktoś takiego listu nie dostał, prosimy zgłosić się do kancelarii parafialnej. 

1.Dziś po Mszy Świętej o godz. 11.00 odbędzie się spotkanie dla uczniów kl. III przed I Komunią Świętą, a po Mszy Świętej o godz.12.30 spotkanie dla młodzieży przed bierzmowaniem. Za tydzień po Mszy Świętej o godz. 11.00 do dolnego kościoła zapraszamy wszystkie dzieci na wyplatanie różańców, a po Mszy Świętej o godz. 12.30 odbędzie się spotkanie dla młodzieży z byłym egzorcystą. 

2.W środę, 21 IX będziemy obchodzili święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w piątek, 23 IX wspomnienie św. Ojca Pio. Jest to również dzień imienin Księdza Bogusława Kieżela. Modlimy się za dostojnego solenizanta. 

3.W przyszłą niedzielę Słowo Boże w czasie Mszy Świętych będzie głosił kapłan z Sanktuarium Matki Bożej w Kodniu. Będzie też możliwość zakupienia kalendarzy kodeńskich. 

4.W następną niedzielę o godz. 16.30  archikatedrze białostockiej odbędzie się uroczystość nałożenia paliusza Arcybiskupowi Józefowi Guzdkowi, Metropolicie Białostockiemu przez nuncjusza apostolskiego w Polsce. Paliusz jest symbolem władzy arcybiskupiej i jedności z Ojcem Świętym. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu i do modlitwy za naszego Arcybiskupa. 

5.W zakrystii trwają zapisy na pielgrzymkę Kół Żywego Różańca do Różanegostoku, która odbędzie się dnia 1X br. 

6.Za tydzień rozpoczną się w naszej parafii Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO). Spotkania rekolekcyjne będą się zaczynały Mszą Świętą niedzielną o godz. 15.00.  

Święta

Czwartek, XXVI Tydzień zwykły
Rok C, II
Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała