II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 28-02-2021

 1.Jutro będziemy obchodzili NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI  "ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH". Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy do końca byli wierni Bogu i Ojczyźnie. 

2.We czwartek, 4 III będziemy obchodzili UROCZYSTOŚĆ ŚW.  KAZIMIERZA, Królewicza. 

3.W I piątek miesiąca przed południem odwiedzimy chorych w ich domach.  Bardzo prosimy o zgłaszanie adresów chorych, ponieważ coraz częście bywa tak, że niestety nasi parafianie odchodzą z tego świata bez sakramentów świętych. 

4.W piątek o godz. 17.00 DROGA KRZYŻOWA z naszego kościoła, prowadzona przez Wspólnotę dla Intronizacji NSJ będzie transmitowana przez internet  na YOUTUBE przez potral ARCHIBIAL.MEDIA. 

5.Białostocka Szkoła Nowej Ewangelizacji zaprasza na katechezy o adoracji, które są transmitowane on-line z naszej kaplicy na plebanii. Istnieje jeszcze możliwość zapisania się na te ciekawe rekolekcje. 

6.W I sobotę miesiąca po Mszy Świętej o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

7.Za tydzień o godz. 8.30 zapraszamy na Różaniec, prowadzony przez Koła Żywego Różańca a po Mszy Świętej o godz. 9.30 na GORZKIE ŻALE. 

8.Informujemy, że transmisje internetowe Mszy Świętych, nabożeństw i rekolekcji z naszego kościoła będą od dzisiaj transmitowane na YOUTUBE na naszym kanale ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE. Bardzo dziękujemy Chrześcijańskiemu Centrum Ewangelizacji za dotychczasowe użyczanie nam swojego kanału CHCE JEZUSA.  Na naszym kanale parafialnym można obejrzeć homilie w ramach rekolekcji MIESIĄC ZE ŚW. JÓZEFEM oraz inne filmy i transmisje. Zapraszamy!

9.Na nasze konto bankowe ciągle wpływają wpłaty, które w tytule mają słowo KOLĘDA. Bóg zapłać za wszelkie ofiary. Niech ta kolęda trwa jak najdłużej!            Nie mogliśmy Was odwiedzić w Waszych domach, ale miło, że pamiętacie o potrzebach parafii.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 21-02-2021

 1.Jutro będziemy obchodzili ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA  APOSTOŁA. 

2.W następną niedzielę będziemy modlić się za misje święte. Po każdej Mszy Świętej będą zbierane ofiary do puszki na cele misyjne w ramach projektu         AD GENTES.

3.Zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: GORZKIE ŻALEw niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.30, DROGA KRZYŻOWA w piątki o godz. 17.00, a dla młodzieży o godz. 19.00. 

4.Na nasze konto parafialne ciągle wpływają wpłaty w ramach kolędy. Bóg zapłać wszystkim, którzy biorą odpowiedzialność za sprawy materialne parafii. 

5. „Caritas Archidiecezji Białostockiej prowadzi nabór do Środowiskowego Domu Samopomocy „Pogodni”. Jest to ośrodek dla pełnoletnich osób z orzeczeniem o niepełnoprawności. Placówka prowadzi zajęcia usprawniające w ramach kilku pracowni m.in. komputerowej, kulinarnej czy artystycznej. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30

Wszystkie pytania prosimy kierować bezpośrednio do ośrodka POGODNI przy parafii NMP Matki Kościoła. Więcej informacji na stronie: bialystok.caritas.pl”

Święta

Sobota, I Tydzień Wielkiego Postu
Rok B, I
Dzień Powszedni