1.Dziś swoje imieniny obchodzi Pan Antoni - nasz zakrystian. Składamy serdeczne życzenia, aby jak najdłużej pełnił służbę w naszej świątyni!

2.Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę oraz za wpłaty na konto bankowe  na nasz parafialny fundusz remontowo-budowlany. Trwa remont schodów do naszego kościoła. Położono nowe stopnie z lewej strony schodów. Do końca remontu zostało jeszcze wiele pracy, dlatego dziękujemy za każdą złotówkę, wpłaconą na ten cel. 
3.Dziś po Mszy Świętej o godz. 18.00 zapraszamy na PROCESJĘ FATIMSKĄ. Przypominamy, że do końca czerwca sprawowana jest w dolnym kościele Msza Święta niedzielna o godz. 20.00. 
4.Jutro Bp Henryk Ciereszko, Administrator naszej Archidiecezji będzie obchodził 40 rocznicę święceń kapłańskich. Otoczmy naszą modlitwą Dostojnego Jubilata. 
5.W przyszłą niedzielę  po każdej Mszy Świętej odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na utrzymanie uczelni katolickich w Polsce. 
6.W dniach 26-27 VI br. odbędzie się PIESZA PIELGRZYMKA DO RÓŻANEGOSTOKU w 40-lecie koronacji Obrazu Matki Bożej Różanostockiej. Zapisy odbywają się przez stronę internetową pielgrzymki. 
7.Serdecznie dziękujemy zespołowi SOLOWEJ, za piękne pieśni, wykonywane na dzisiejszych Mszach Świętych.  

OGŁOSZENIA:

 

1.W czasie oktawy Bożego Ciała zapraszamy na Nieszpory Eucharystyczne i procesję po Mszy Świętej wieczornej. Na zakończenie oktawy odbędzie się błogosławieństwo dzieci i poświęcenie wianków.

2.W piątek, 11 VI będziemy obchodzili UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA. Msze Święte będą sprawowane o godz. 6.30, 7.00 i  18.00. O godz. 17.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, zakończona nabożeństwem czerwcowym, w czasie którego odnowimy AKT POŚWIĘCENIA NARODU POLSKIEGO NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.  Od piątku nabożeństwa czerwcowe będą odprawiane jak przed oktawą: o godz. 17.45, po różańcu. 

3.W sobotę będziemy obchodzili wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

4.W przyszłą niedzielę w czasie Mszy Świętych będzie śpiewał w naszym kościele zespół SOLOWEJ. Członkowie tego zespołu to w większości studenci z Ukrainy. Po każdej Mszy Świętej można będzie zakupić płytę z pięknymi pieśniami religijnymi. Dochód ze sprzedaży płyt będzie przeznaczony na pomoc domom dziecka na Ukrainie. 

5.Tegoroczny koncert BOGU DŹWIĘKI odbędzie się za tydzień, 13 VI o godz. 20.30 przed Katedrą Białostocką.

6.W dniach 26-27 VI organizowana jest 40 Jubileuszowa Piesza Pielgrzymka do Różanegostoku. Wyruszy ze Świętej Wody w sobotę o godz. 7.00, a zakończy się uroczystą Mszą Świętą w niedzielę o godz. 17.00. Zapisy na pielgrzymkę odbywają się przez stronę internetową www.rozanostocka.pl lub w kancelarii parafialnej parafii Św. Jadwigi w Białymstoku.

7.Papież Franciszek wzywa nas do modlitwy za Bliski Wschód, a zwłaszcza za mieszkańców Libanu. W kazdy piątek czerwca o godz. 15.00 kościoły będą otwarte dla wiernych, którzy chcą modlić się w tej intencji Koronką do Miłosierdzia Bożego i modlitwami do Św. Szarbela i do Matki Bożej, która jest nazywana CEDREM LIBANU.  

8. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę dędą przeznaczone na nasz parafialny fundusz remontowo-budowlany. Po Mszy Świętej o godz. 18.00 - Procesja Fatimska.

Święta

Piątek, XI Tydzień zwykły
Rok B, I
Dzień Powszedni