JESIENNA EDYCJA 2019

Rozpoczniemy KURS ALFA w domu parafialnym uroczystą kolacją w niedzielę , 29 września  2019 r. o godz. 15.30. Zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie. Na tym spotkaniu, które ma charakter otwarty,  usłyszymy świadectwa osób, które ukończyły ten kurs i będziemy mogli się zapisać na listę uczestników. Przez kolejne 3 niedziele  można będzie jeszcze dopisać się do listy uczestników kursu.

KURS ALFA - I edycja

Ruszyła pierwsza edycja w naszej parafii!!! Można dołączyć jeszcze do końca marca!!! W niedzielę o godz. 15.30 w domu parafialnym. Zapraszamy!!!

KURS ALFA - drugie spotkanie

Po uroczystej kolacji, która odbyła się tydzień temu dziś pierwsze "klasyczne" spotkanie z wykładem KIM JEST JEZUS i małymi grupami. Godne zauważenia jest to, że na ALFĘ zapisał się kapłan katolicki jako uczestnik. Mamy nadzieję, że ks. Wojciech po zapoznaniu się z ta metodą ewangelizacji zastosuje ją w innych parafiach.